Електронний кабінет особи з інвалідністю

Дата: 01.02.2022 14:41

Тернопільське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує щодо можливості оперативного подання пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації через електронний кабінет особи з інвалідністю.

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі - КЕП), який можна отримати у зручному для Вас відділенні банку або податковій інспекції.

На порталі Міністерства соціальної політики України, у розділі «Особам з інвалідністю» оберіть підрозділ «Електронний кабінет» та перейдіть за посиланням «Електронний кабінет особи з інвалідністю». Тут Ви зможете ознайомитися з Інструкцією користувача кабінету особи з інвалідністю на веб-порталі Централізованого банку даних з проблем інвалідності за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/20999.html , або переглянути відео.

У разі виникнення питань звертатись за телефонами: 0978952750,(0352)52-11-81, (0352)52- 31-67.