Вакцинуйся бустерною дозою!!!!

Дата: 07.02.2022 11:51

З 6 січня в Україні розпочалася вакцинальна кампанія бустерною дозою для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Наразі, у Кременецькій громаді отримати додаткове щеплення можна у трьох центрах вакцинації населення:

- з понеділка по п’ятницю з 9.00 год.  КНП ,, Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги" - м. Кременець, вул. Горбача;

- субота та неділя 10.00 год. до 13.00 год.  публічна бібліотека ім. Ю.Словацького - м. Кременець, вул. Шевченка, 18;

- щосереди з 10.00 год. до 13.00 год.  Кременецька обласна гумантарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка (зал Г.Колонтая) - вул. Ліцейна, 1.

Бустерну дозу можна вводити у термін від 6 до 9 місяців, після  завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

Отримання ревакцинальної дози передбачає видачу документів про вакцинацію, які будуть чинними 270 днів від дати останнього COVID–щеплення.  Тобто після отримання бустерної дози у застосунку Дія можна буде згенерувати новий COVID-сертифікат.