Відбувся фінальний етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Дата: 09.02.2022 11:17

06-07 лютого на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».

Майже 20 кращих учителів біології, основ правознавства, інформатики та мистецтва області демонстрували свої педагогічні ідеї та ділились досвідом їх реалізації в умовах сучасного освітнього процесу.

Два дні у ТОКІППО панувала напружена атмосфера змагання, творчості, пошуку, відкриттів. У фіналі  конкурсанти пройшли три випробування: майстер-клас, методичний практикум та продемонстрували фрагмент уроку у дистанційному форматі.

Високі фахові компетентності, методична вправність, педагогічна гнучкість та ерудиція допомогли кременецьким освітянам досягти вагомих результатів.

Переможцем у номінації «Мистецтво» став учитель Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Володимир Лопацький.

Почесне звання лауреатів конкурсу здобули:

•  у номінації «Інформатика»  - Тетяна Шевчук, учителька Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4,
  • у номінації «Біологія»  -  Лючія Вильотник,  учителька Кременецької гімназії №3, та Олена Олійник, учителька Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

На урочистому закритті конкурсу кращих педагогів Тернопільщини привітали керівники обласної державної адміністрації, обласної ради, профспілкової організації освітян, голови фахових журі. Свято доповнилося цінними подарунками та грошовими преміями для фіналістів, квітами, оплесками та посмішками.

Свято завершилось…  Але не для тих, хто зовсім скоро матиме честь та відповідальність представляти Тернопілля  у ІІ завершальному турі всеураїнського конкурсу «Учитель року – 2022». Серед них і наш краянин - Володимир Лопацький. Хай усі його наполегливі кроки, майстерність та професіоналізм допоможуть у цьому випробуванні!