Заходи з нагоди вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2022 15:22

????Сьогодні, 15 лютого 2022 року, з нагоди 33-тої річниці виводу військ з Афганістану, з метою вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям відбувся мітинг та поминальна панахида.

????У заході взяли участь Кременецький міський голова Андрій Смаглюк, заступник голови райдержадміністрації Василь Хортик, голова Кременецького районного відділення спілки ветеранів Афганістану Ігор Трачук, учасники бойових дій на території інших держав, члени сімей загиблих воїнів-афганців, голова та учасники ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Кременецького району", представники міської ради, жителі громади.

????????Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, а також поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам загиблим в Афганістані.

Фото без описуФото без опису

?Продовжили заходи в Центрі культури і дозвілля. З вітальними словами до учасників звернулися міський голова Андрій Смаглюк, голова райдержадміністрації Віталій Кудлак вручили воїнам афганцям ордени «Ветеран Афганської Війни» та подяки за їх відданість ветеранському руху, активну громадську позицію, сприяння обороноздатності держави України шляхом роботи із підростаючим поколінням та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення радянських військ із Республіки Афганістан.