Відбулось четверте пленарне засідання вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

Дата: 17.02.2022 17:01

????17 лютого 2022 року під керівництвом голови Кременецької міської ради Андрія Смаглюка відбулось четверте пленарне засідання вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

??Депутатський корпус підтримав звернення депутатів Кременецької міської ради восьмого скликання до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо надання згоди на передачу майна, що перебуває у державній власності у комунальну власність Кременецької міської територіальної громади. Йдеться про комплекс будівель парку культури та відпочинку, будинок бібліотеки ХІХ ст., танцювальний майданчик, споруда сцени черепашки, дитячий майданчик з вежами та огорожею.

?Також було розглянуто та підтримано питання, зокрема:

- Про схвалення проєкту програми для забезпечення виконання Кременецькою міською радою та її самостійними структурними підрозділами рішень суду та пов’язаних із ними стягнень на 2022 рік.

- Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

????Велику кількість питань порядку денного складали земельні питання.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати прийнятих рішень будуть розміщені на офіційному веб-сайті міської ради???