СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 24.03.2022 15:27

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 24 березня  2022 року                                                                № 70-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   25 березня 2022 року о  12.00 год. у приміщенні міської ради.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про внесення змін до Програми підтримки осіб, які брали участь в операції об'єднаних сил, АТО, та членів сімей загиблих під час проведення операції об'єднаних сил, АТО, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності на 2022-2024 роки»

Інформує: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я НАБОК Р.М.

2.2. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового управління ТІМАХОВА Н.Ю.

2.3. Про влаштування малолітніх дітей у сім’ю патронатного вихователя.

Інформує: начальник служби у справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.4. Про розгляд звернення ТОВ «Торгова группа «АРС-КЕРАМІКА» щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. С. Петлюри у м. Кременець.

Інформує: начальник юридичного відділу ТАРТАК О.С.

3. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  СОБЧУК І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                             Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК

Олена ТАРТАК