Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Дата: 25.03.2022 15:18

Громадська організація "Мрій і дій" оперує діяльністю Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі. Дія.Бізнес - це національний проект з розвитку підприємництва, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, що має два компоненти: online - 1 stop shop для підприємця - вебсайт, на якому можна знайти всю необхідну інформацію для заснування та розвитку власної справи - business.diia.gov.ua та offline - мережа центрів підтримки пдприємців разом з консалтинг-зонами, які будуть функціонувати в усіх регіонах та містах України.

На сьогодні спільно з діджитал аленцією Golden Web Digital запускаємо перекваліфіковуємо офіційний телеграм канал Дія.Бізнес у Тернополі в платформу, де представники місцевого малого та середнього бізнесу зможуть комунікувати з компаніями, які переїхали в регіон в умовах війни. Адже зараз важливо відновити зруйновані логістичні зв'язки, включити релокований бізнес у ланцюги доданої вартості та відновити поставки сировини. Саме ці можливості даватиме безпосередня комунікація між бізнесом, яку модеруватиме та організовуватиме команда Дії.Бізнес у Тернополі.

Надаємо посилання на наш телеграм канал: https://tme/diiabusmess_ternopil