СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.04.2022 16:29

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 05 квітня  2022 року                                                                  № 79-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   08 квітня 2022 року о  10.00 год. у приміщенні міської ради.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.06.2021 року № 242 «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті».

Інформує: заступник міського голови Ігор ГУК.

1.2. Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Кременецькій міській територіальній громаді.

Інформує: начальник відділу «ЦНАП» Оксана ДЕНИЩУК.

1.3. Про забезпечення харчуванням тимчасово (внутрішньо) переміщених осіб, які тимчасово розміщуються у закладах освіти, що фінансуються з бюджету Кременецької міської територіальної громади.

Інформує: начальник відділу освіти Наталії ЩЕРБАТЮК.

1.4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 18 від 24.12.2020 року  «Про затвердження Програми захисту населення і території Кременецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки».

Інформує: начальник відділу з питань цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ.

1.5. Про виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву Кременецької міської ради.

1.6. Про схвалення уточненого фінансового плану КНП «Кременецького ЦПМСД» Кременецької міської ради на 2022 рік.

Інформує: заступник начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Павло ЦЮМАН.

1.7. Про внесення змін до Програми  вдосконалення казначейського обслуговування коштів місцевих бюджетів на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради від 12 лютого 2020 року № 3711.

Інформує: начальник фінансового управління Надія ТІМАХОВА.

1.8. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: начальник фінансового управління Надія ТІМАХОВА.

1.9. Про функціонування прийомної сімї та укладення договору на виховання та спільне проживання дітей.

Інформує: начальник служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.10. Про закінчення опалювального періоду 2021-2022 року у Кременецькій міській територіальній громаді.

Інформує: начальник відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності Олександр ПУРДИК.

1.11. Про зарахування на квартирний облік Валігуру Д.М.

1.12. Про зарахування на квартирний облік Валігуру М.М.

1.13. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Ірина СОБЧУК.

1.14. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  СОБЧУК І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                             Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК

Олена ТАРТАК