Указ Президента України щодо відключення систем відеоспостереження від мережі Інтернет

Дата: 14.04.2022 12:44

У зв'язку із введенням воєнного стану на території України відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 No 64/2022 з метою захисту, отримання інформації та злому систем відеоспостереження зі сторони агресора Російської Федерації щодо об’єктів критичної інфраструктури, які знаходяться на території вашої громади, зобов`язуємо відключити всі системи відеоспостереження від мережі Інтернет.

Запис відео здійснювати на носіях збереження інформації в локальній мережі. При відсутності засобів збереження інформації в локальній мережі моніторинг за об’єктами здійснювати в режимі реального часу.