Скликання чергової двадцять першої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 23.04.2022 13:28

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  21 квітня  2022  року                                                               № 91-ОД

Про скликання чергової двадцять першої  сесії

Кременецької міської ради VІІІ скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та  частини 4 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати чергову двадцять першу сесію Кременецької міської ради VІІІ скликання 03 травня   2022 року о 10.00 год. в  залі засідань   адміністративного приміщення Кременецької міської ради  за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1. Про затвердження базової  мережі закладів культури  Кременецької міської   територіальної громади.

Доповідає:   Ганна БОБРОВСЬКА – Начальник відділу культури і туризму.

1. Про  перейменування вулиць

Доповідає:    Павло РИМАР – Начальник управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин

1. Про внесення змін до Положення  про громадський бюджет Кременецької  міської територіальної громади

ДоповідаєАлла СТЕЦЮК  –  Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та   проєктного менеджменту.

1. Про затвердження параметрів  Громадського бюджету на 2023 рік

ДоповідаєАлла СТЕЦЮК  –  Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та  проєктного менеджменту.

1. Про норматив і порядок відрахування частини  прибутку (доходу) комунальних підприємств  Кременецької міської ради на 2022 рік

Доповідає:  - Ігор  ГУК  - Заступник міського голови

1. Про затвердження  розпоряджень  міського голови, прийнятих у   міжсесійний період

ДоповідаєНаталія ЩЕРБАТЮК – Начальник відділу освіти

1. Про затвердження порядку утворення  Наглядової ради комунального підприємства  Кременецької міської ради

ДоповідаєОлександр МАРИНЮК  -   Перший заступник міського голови.

1. Про затвердження  уточненого  фінансового плану КНП "Кременецького ЦПМСД"  Кременецької міської ради на 2022 рік.

ДоповідаєРоман НАБОК  -  Начальник управління  соціального захисту населення   та охорони здоров’я

1. Про  розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.
  2. Різне

3. Начальнику юридичного відділу Олені ТАРТАК оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової двадцять першої сесії  Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради та вчасно оприлюднити проекти рішень сесії на сайті Кременецької міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, керівників районної державної адміністрації та районної ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова  ради                                                                 Андрій СМАГЛЮК

З розпорядженням ознайомлені:

Олександр МАРИНЮК