Двадцять перша сесія Кременецької міської ради восьмого скликання

Дата: 03.05.2022 14:23

03 травня 2022 року,  відбулася  двадцять перша сесія Кременецької міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови  Андрія Смаглюка.

На початку засідання отець Володимир Буграк та військовий капелан отець Андрій Любунь вручили медаль православної церкви України та від імені радника - уповноваженого Президента України з питань взаємодії громадським об’єднаннями та добровольчими формуваннями почесну подяку директору ліцею ім. Уласа Самчука Анатолію Миколайовичу Аврамишину, за активне виховання та участь в волонтерській діяльності забезпечуючи наших воїнів усім необхідним для перебування на передовій, жертовність і любов до України.

Присутні  вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників і захисниць України, цивільних осіб, які загинули з часу повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

На пленарному засіданні були присутні 23 депутати

Розглянуто 33 питання порядку денного. Окрім того, було розглянуто та погоджено винесений депутатами міської ради проект рішення «Про утворення тимчасової депутатської комісії з розслідування щодо Чугалівської гімназії».

Також депутати вирішили підтримати проект рішення щодо звернення від тимчасово переміщеної жительки м. Маріуполь « Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного с/г виробництва площею 2,0 га в урочищі «Ганушівка» на території Чугалівського старостинського округу».