Кременецька громада отримала 25 наборів кухонного посуду для внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 04.05.2022 14:58

Кременецька громада висловлює щиру подяку Копичинецькій міські раді, саме міському голові Богдану Келічавому, за сприяння у отриманні 25 наборів кухонного посуду!

Гуманітарна допомога була отримана в рамках співпраці IOM Ukraine, USAID's Bureau for Humanitarian Assistance та Благодійний фонд Посмішка ЮА, що забезпечують громади України, які надали прихисток ВПО.

Кухонні набори будуть передані для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади. Станом на сьогоднішній день з початку повномасштабного воєнного вторгнення російської федерації в Україну, Кременецька територіальна громада прийняла біля 3850 вимушених переселенців.

Дякуємо за допомогу та підтримку!

Слава Україні!