День вишиванки у Кременецькій громаді

Дата: 19.05.2022 15:07

У 2006-му році в Україні запровадили особливе свято, що носить символічний характер – День вишиванки. З роками традиція стала популярною по всій території України, а дата її відзначення завжди припадає на третій четвер травня. У цьому році це 19 травня.

Особливе значення День вишиванки має саме 2022 року – тоді, коли РФ розпочала повномасштабну війну проти України. Бо одягнена вишиванка 19 травня стала символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

Ви­ши­ван­ка — один із сим­во­лів то­го, що ми за­хи­ща­ємо у вій­ні, а са­ме на­шу на­ці­ональ­ну са­мо­бут­ність! Сьогод­ні ми одя­га­ємо ви­ши­ван­ку щоб ще раз го­лос­но ствер­ди­ти — ук­ра­їн­ці не­за­леж­ні! Бу­ли, є і бу­де­мо зав­дя­ки на­шим Зброй­ним си­лам!

З Днем ви­ши­ван­ки, Ук­ра­їно!