СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.05.2022 08:42

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 20 травня  2022 року                                                                 № 107-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   25 травня 2022 року о  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Про надання дозволу на відчуження транспортного засобу власником якого є неповнолітній.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.2.  Про надання дозволу на дарування будинку в користь малолітніх дітей.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.3.  Про створення робочої групи для здійснення огляду стану готовності попереднього місця проведення національного мультимедійного тестування в Кременецькій міській територіальній громаді в період дії  правового режиму воєнного стану в України.

Інформує: нач. відділу освіти Наталія ЩЕРБАТЮК.

1.4. Про роботу закладів (груп) дошкільної освіти Кременецької міської ради у період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Інформує: нач. відділу освіти Наталія ЩЕРБАТЮК.

1.5. Про внесення змін до Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням сесії Кременецької міської ради від 27.01.2022 року № 3080.

Інформує: заступник міського голови Ігор ГУК.

1.6. Про створення добровільних пожежних команд Кременецької міської територіальної громади.

Інформує: нач. відд. з питань цивільного захисту нселення та взаємодії з правоохоронними органами Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ.

1.7. Про схвалення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян в Кременецькій школі мистецтв ім. М. Вериківського.

Інформує: нач. відділу культури  і туризму Ганна БОБРОВСЬКА.

1.8. Про схвалення змін в оплаті за навчання і збереження системипільг та знижок певних   громадян в Горинській музичній школі.

Інформує: нач. відділу культури  і туризму Ганна БОБРОВСЬКА.

1.9.    Про затвердження акту комісійного обстеження житлового приміщення за адресою вул. О.Капіноса, буд.5, с. Дунаїв, Кременецького р-ну.

Інформує: нач.відділу ЖКГ, благоустрою, інфрауструктури та комунальної власності Олександр ПУРДИК.

1.10. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Наталія Тімахова.

1.11. Про схвалення звіту про роботу директора КНП "Кременецька опорна лікарня" Кременецької міської ради за  2021 рік.

Інформує: директор КНП "Кременецька опорна лікарня" Павло КІСІЛЬ.

1.12. Про схвалення звіту про роботу директора КНП «Кременецький ЦПМСД» Кременецької міської ради за  2021 рік.

Інформує: директор КНП «Кременецький ЦПМСД» Віталій КОРНІЙЧУК.

1.13. Про схвалення звіту про роботу директора  КП «Міськводгосп» за 2021 рік.

Інформує: директор  КП «Міськводгосп» Олег ВОЛЯНЮК.

1.14. Про схвалення звіту про роботу директора  КП «Кременецьблагоустрій» за 2021 рік.

Інформує: директор  КП «Кременецьблагоустрій» Ігор ХОМИН.

1.15. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

1.16. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  СОБЧУК І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Заступник міського голови  з питань

діяльності виконавчих органів ради                                           Микола МАТВІЮК

Ірина СОБЧУК