Дата: 25.05.2022 15:40

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті наступні питання:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 42  від  25 травня  2022 року

1.

Про надання дозволу на відчуження транспортного засобу власником якого є неповнолітній.

620

2.

Про надання дозволу на дарування будинку в користь малолітніх дітей.

621

3.

Про створення робочої групи для здійснення огляду стану готовності попереднього місця проведення національного мультимедійного тестування в Кременецькій міській територіальній громаді в період дії  правового режиму воєнного стану в України.

622

4.

Про роботу закладів (груп) дошкільної освіти Кременецької міської ради у період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

623

5.

Про внесення змін до Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням сесії Кременецької міської ради від 27.01.2022 року № 3080.

6.

Про створення добровільних пожежних команд Кременецької міської територіальної громади.

7.

Про схвалення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян в Кременецькій школі мистецтв ім. М. Вериківського.

624

8.

Про схвалення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян в Горинській музичній школі.

625

9.

Про затвердження акту комісійного обстеження житлового приміщення за адресою вул. О.Капіноса, буд.5, с. Дунаїв, Кременецького р-ну.

626

10.

Про забезпечення проведення загальної мобілізації на території Кременецької міської територіальної громади.

627

11.

Про внесення змін до Програми підтримки органів державної влади на 2022 рік, затверджений рішенням сесії міської ради від 21 грудня 2021 року № 3042.

628

12.

Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

629

13.

Про схвалення звіту про роботу директора КНП "Кременецька опорна лікарня" Кременецької міської ради за  2021 рік.

14.

Про схвалення звіту про роботу директора КНП «Кременецький ЦПМСД» Кременецької міської ради за  2021 рік.

15.

Про схвалення звіту про роботу директора  КП «Міськводгосп» за 2021 рік.

16.

Про схвалення звіту про роботу директора  КП «Кременецьблагоустрій» за 2021 рік.

17.

Про надання допомоги на поховання.

630

18.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

631

Міський голова                                                                                         Андрій СМАГЛЮК