Запрошуємо жителів громади долучитися до нового формату ведення прямих ефірів

Дата: 10.06.2022 13:36

Шановні жителі Кременецької громади, нагадуємо вам про те, що перший такий ефір заплановано на середу 15 червня о 18.00 годині.

Трансляція відбудеться на  офіційній сторінці "Кременецька громада" у фейсбуці. Підписуйтеся на цю сторінку щоб оперативно отримувати актуальну інформацію про роботу міської ради, комунальних установ та закладів, дізнаватися про новини громади, ділитися своїми зауваженнями та пропозиціями.

Ви можете задати своє питання прямо зараз і до  24.00 12 червня під цим анонсом в коментарях. Звертаємо вашу увагу, що питання мають стосуватися повноважень міської ради.

Коментарі:

Ірина
2022-06-11 00:40:50

Доброго дня. 1. Зовнішна реклама. В Кременці в цьому плані повністю відсутній контроль. Якщо вже ніхто не обмежує її кількість, то тоді скільки поступлень в бюджет вона приносить. Якщо не помиляюмь то рекламою вважається все що на фасаді магазину/установи крім таблички з назвою і розкладом роботи. 2. Контроль за торгівлею. Зокрема чеки на алкоголь і тютюн. Видають тільки після нагадування. 3. Перевірка працівників. Значна частина працівників працює неоформленими. А це значний мінус для бюджету.

Відповідь адміністратора:

Ваше питання включено до переліку. Доєднуйтеся 15.06. о 18.00 год. до прямого ефіру.

2022-06-13 18:34:44