Польські підприємці продовжують допомагати переселенцям, які евакуювалися до Кременецької громади

Дата: 13.06.2022 18:21

Фото без описуСьогодні ранок розпочався з приїзду гуманітарної допомоги від польських підприємців. Привіз її Олександр Буткевич.

Автомобільні аптечки підуть на формування аптечок для військових (про це в наступних дописах детальніше розповімо).

Частину привезеного спрямували на склад гуманітарного центру міськради, там організовано процес формування продуктових наборів для наших захисників та місць проживання ВПО.

Частину продуктів харчування відправили одразу на кухню, де Наталія Мороз готує обіди для 87 внутрішньо-переміщених осіб в одному із місць їх проживання (30 діточок серед них). Доречно зазначити, що їй на кухні залюбки допомагають жінки та діти, яким Кременеччина стала прихистком. Робота тут кипить, а серце наповнюється теплом від людської турботи та гостинності.

30 діточок, їх мам та бабусь ласуватимуть польськими яблуками, які щедро передала родина Edyta Miros?aw Ziarkowscy

Щиро дякуємо всім, хто допомагає. Разом до Перемоги!