СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.06.2022 10:43

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 20 червня  2022 року                                                   № 118-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   22 червня 2022 року о  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.2. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.3. Про надання дозволу малолітнім на прийняття в дар ½ частки квартири.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.4. Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.5. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.6. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.7. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на здійснення виносної-виїздної торгівлі в місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.8. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Кременецької міської ради від 23.09.2021 року № 379 «Про створення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини на території Кременецької міської територіальної громади, затвердження її складу та Положення про комісію».

Інформує: нач. упр. архітекутри, ЖКГ та земельних відносин  Павло РИМАР

1.9. Про внесення змін в «Програму з управління майном комунальної власності Кременецької міської територіальної громади на 2020-2022 роки» затвердженої рішенням сесії Кременецької міської ради від 12.10.2020 року № 4205.

Інформує: нач. упр. архітекутри, ЖКГ та земельних відносин  Павло РИМАР

1.10. Про внесення змін до  Програми оборонної, мобілізаційної, агітаційної роботи та призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за контрактом та реалізації заходів мобілізаційної підготовки і оповіщення на 2021-2022 роки.

Інформує: спец. І кат. відд.оборонної та мобілізаційної роботи Оксана ПИЛИПОВИЧ.

1.11. Про здійснення комплексного визнання ступеня індивідуальних потреб осіб, які потребують надання соціальної послуги.

Інформує: нач. упр. соцзахисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК

1.12. Про схвалення звіту про виконання місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади за І квартал 2022 року.

Інформує: нач. фінуправління Надія ТІМАХОВА

1.13. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: нач. фінуправління Надія ТІМАХОВА

1.14. Про зарахування на квартирний облік Присяжнюк Х.І.

Інформує: нач. відділу ЖКГ, благоустрою, інфраструктури та комунальної власності Олександр ПУРДИК

1.15. Про зарахування на квартирний облік Кравчук Р.О.

1.16. Про надання дозволу КП «Міськводгосп» на проведення технічних робіт по очистці каналу в районі міських очисних споруд.

1.17. Про звіт директора КНП "Кременецька опорна лікарня" Кременецької міської ради за І квартал  2022 року.

Інформує: директор КНП «Кременецька опорна лікарня» Павло Кісіль

1.18. Про звіт  директора КНП «Кременецький ЦПМСД» Кременецької міської ради за  2021 рік.

Інформує: директор КНП «Кременецький ЦПМСД» Віталій КОРНІЙЧУК

1.19. Про звіт  директора КНП «Кременецький ЦПМСД» Кременецької міської ради за  І квартал 2022 року.

Інформує: директор КНП «Кременецький ЦПМСД» Віталій КОРНІЙЧУК

1.20. Про звіт директора  КП «Міськводгосп» за 2021 рік.

Інформує: директор КП «Міськводгосп» Олег ВОЛЯНЮК

1.21. Про звіт директора  КП «Міськводгосп» за І квартал  2022 року.

Інформує: директор КП «Міськводгосп» Олег ВОЛЯНЮК

1.22. Про звіт директора  КП «Кременецьблагоустрій» за 2021 рік.

Інформує: директор КП «Кременецьблагоустрій» Ігор ХОМИН

1.23. Про звіт директора  КП «Кременецьблагоустрій» за  І квартал 2022 року.

Інформує: директор КП «Кременецьблагоустрій» Ігор ХОМИН

1.24. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

1.25. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  Ірині СОБЧУК запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                        Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК