Що сьогодні вирішували Кременецький міський голова з німецьким бургомістром міста-побратима

Дата: 20.06.2022 20:32

Фото без опису20 червня в Кременецькій міській раді відбулася в онлайн-режимі спільна нарада з бургомістром м. Ільзенбург - Denis Loeffke та його командою.

Учасники наради детально обговорили шляхи реалізації спільного екологічного проекту, який передбачає придбання для Кременецької громади нового сміттєвоза і баків для збору твердих побутових відходів, проведення інформаційної кампанії серед жителів громади щодо цивілізованого поводження зі сміттям, в тому числі: виховні заходи в школах і дитячих садочках тощо.
Цей екологічний проект став переможцем з поміж 70 проектів-учасників у конкурсі-2021 і буде профінансований за Програмою "Сталий муніципальний розвиток через партнерські проекти (Nakopa)".

Кременецький міський голова, його заступники, директор "Міськводгоспу", начальник фінансового управління міськради домовилися сьогодні з німецькими колегами максимально оперативно провести всі підготовчі процедури, щоб якомога швидше його  реалізувати.
Адже при успішній реалізації даного проекту  послугою організованого вивозу сміття зможуть скористатися ще 12000  жителів з 14 населених пунктів нашої громади.

Андрій Смаглюк подякував за підтримку, яку мерія і жителі німецького міста Ільзенбург надають Кременцю уже більше трьох років: Це і комплекти медичних меблів і  ліжка для лікарні, і обмін досвідом як наших школярів, так і посадових осіб міської ради, комунальних підприємств (саме після такого обміну досвідом три роки тому в місті запроваджено сортування ПЕТ-пляшок). А починаючи з 24 лютого 2022 року -  це і продукти харчування для внутрішньо- переміщених осіб, і медикаменти для наших захисників на фронті.

Далі буде...