Дата: 28.06.2022 13:33

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету,
                                                           де було розглянуто ряд питань згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,
включених у протокол  № 44  від  28 червня  2022 року

1.

Про надання повної цивільної дієздатності неповнолітній дитині позбавленій батьківського піклування.

658

2.

Про надання дозволу на вчинення  правочину.

659

3.

Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

660

4.

Про затвердження протоколу комісії з визначення та відшкодування збитків за користування земельними ділянками комунальної власності без належного оформлення правовстановлюючих документів.

661

5.

Про створення добровільних пожежних команд Кременецької міської територіальної громади.

662

6.

Про демонтаж самовільно встановленої огорожі.

Перенесено
на доопрацювання

7.

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території по вул. Шевченка, 71 (ФОП Ляшишин Олена Віталіївна).

Знято з розгляду

8.

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території по вул. Шевченка, 18/1 (ФОП Гуменюк Тарас Богданович).

Знято з розгляду

9.

Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

663

10

Створення місцевої координаційної ради щодо організації роботи постраждалих від насильства.

664

11.

Про представлення до нагородження Державною нагородою України – «Мати-героїня».

665

12.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

666

Міський голова                                                                     Андрій СМАГЛЮК