СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.07.2022 08:37

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 12 липня  2022 року                                                                  № 137-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   18 липня 2022 року о  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Про надання дозволу відчуження нерухомого майна.

Інформує: заст. нач. служби у справах дітей Владислав НАУМОВИЧ

1.2. Про надання дозволу на дарування будинку в користь дочки.

Інформує: заст. нач. служби у справах дітей Владислав НАУМОВИЧ

1.3.Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Інформує: заст. нач. служби у справах дітей Владислав НАУМОВИЧ

1.4  Про призначення опікуном неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування.

Інформує: заст. нач. служби у справах дітей Владислав НАУМОВИЧ

1.5 Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування з ДБСТ сім’ї  Пономарьових.

Інформує: заст. нач. служби у справах дітей Владислав НАУМОВИЧ

1.6. Про роботу закладів (груп) дошкільної освіти Кременецької міської ради у період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Інформує: нач. відділу освіти Наталія ЩЕРБАТЮК

1.7. Про схвалення тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради.

Інформує: заст. нач.  управління - нач. відд. з питань охорони здоров’я Павло ЦЮМАН

1.8.  Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 18 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження Програми захисту населення і території Кременецької міськоїтериторіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природногохарактеру на 2021 – 2025 роки».

Інформує: нач. відд. цивільного захисту Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ

1.9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 837 від 27 квітня 2021 року «Про затвердження Програми сприяння Кременецькому РВП ГУНП у підвищенні безпеки громадян, які проживають на території Кременецької міської територіальної громади на 2021 –2023 роки».

Інформує: нач. відд. цивільного захисту Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ

1.10. Про внесення змін до Програми сприяння територіальній обороні в Кременецькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки.

Інформує: спец. І кат відд оборон. та моб. Роботи Оксана ПИЛИПОВИЧ

1.11. Про зміни до Програми надання фінансової підтримки окремої роти військової частини А 4048 Збройних Сил України розташованої на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: спец. І кат відд оборон. та моб. Роботи Оксана ПИЛИПОВИЧ

1.12. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: заст. нач. фінуправління Надія ГУРЧИК

1.13. Про розірвання договору на право тимчасового користування місцями для розміщення об’єктів зовнішньої реклами від 11 червня 2018 року.

Інформує: гол.спец-юрисконсуль Мар’яна ПАЛЯНИЦЯ

1.14. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна.

Інформує: заст нач. упр архітектури Василь БАСІК

1.15. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території по вул. Шевченка, 71 (ФОП Ляшишин Олена Віталіївна).

Інформує: заст. нач. управління архітектури Василь БАСІК

1.16. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території по вул. Шевченка, 18/1 (ФОП Гуменюк Тарас Богданович).

Інформує: заст нач. управління архітектури Василь БАСІК

1.17. Про розгляд звернення ФОП СОБКО С.П. щодо надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами  по вул. Садова в с. Горинка.

Інформує: заст нач. управління архітектури Василь БАСІК

1.18. Про надання дозволу КП «Кременецьблагоустрій» на проведення технічних робіт по очистці потоку Ірва.

Інформує: нач. відділу ЖКГ Олексій ПУРДИК

1.19. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: нач. відділу кадів Ірина СОБЧУК

1.20. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: нач. відділу кадрів  Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  Ірині СОБЧУК запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                               Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК