Дата: 18.07.2022 16:43

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету,
                                          де було розглянуто ряд питань згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 45  від  18 липня  2022 року

1.

Про надання дозволу відчуження нерухомого майна.

667

2.

Про надання дозволу відчуження нерухомого майна.

668

3.

Про надання дозволу на дарування будинку в користь дочки.

669

4.

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

670

5.

Про призначення піклувальником неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування.

671

6.

Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування з ДБСТ сім’ї  Пономарьових.

672

7.

Про роботу закладів (груп) дошкільної освіти Кременецької міської ради у період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

673

8.

Про схвалення тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради.

674

9.

Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 18 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження Програми захисту населення і території Кременецької міськоїтериторіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природногохарактеру на 2021 – 2025 роки».

675

10.

Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 837 від 27 квітня 2021 року «Про затвердження Програми сприяння Кременецькому РВП ГУНП у підвищенні безпеки громадян, які проживають на території Кременецької міської територіальної громади на 2021 –2023 роки».

676

11.

Про затвердження Програми сприяння територіальній обороні (військова частина А7172) в Кременецькій міській територіальній громаді на 2022 ? 2024 роки, затвердженої рішенням  сесії від 15 лютого 2022 року № 3531 в новій редакції.

677

12.

Про зміни до Програми надання фінансової підтримки окремої роти військової частини А4048 Збройних Сил України розташованої на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

678

13.

Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

679

14.

Про розірвання договору на право тимчасового користування місцями для розміщення об’єктів зовнішньої реклами від 11 червня 2018 року.

680

15.

Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна.

681

16.

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території по вул. Шевченка, 71 (ФОП Ляшишин Олена Віталіївна).

Переноситься на доопрацювання

17.

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території по вул. Шевченка, 18/1 (ФОП Гуменюк Тарас Богданович).

682

18.

Про розгляд звернення ФОП СОБКО С.П. щодо надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами  по вул. Садова в с. Горинка.

683

19.

Про надання дозволу КП «Кременецьблагоустрій» на проведення технічних робіт по очистці потоку Ірва.

684

20.

Про надання допомоги на поховання.

685

21.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

686

22.

Про визначення виконавця послуг з поводження з твердими побутовими відходами на території Кременецької міської територіальної громади.

687

23.

Про затвердження тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами на території Кременецької міської територіальної громади.

688

Міський голова                                                                     Андрій СМАГЛЮК