З святом Преображення Господнього!
Дата: 19.08.2022 10:42
Кількість переглядів: 334
19 серпня, відзначаємо Преображення Господнє, а у народі називають це свято ? Яблуневий Спас.
Серед українців у це свято прийнято святити яблука, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного з Яблучним Спасом.
Тож вітаю Вас з цим знаменним святом! Нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну громаду, нашу Україну і допомагає у скрутні хвилини! Бажаю всім миру, спокою, благополуччя в родинах! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть здоров’я, щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія! Нехай з нами буде зажди Господь Бог!
Міський голова Андрій Смаглюк