СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.08.2022 16:32

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 22 серпня  2022 року                                                                 № 157- ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   25 серпня 2022 року о  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Про внесення змін до «Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території Кременецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки».

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.2.  Про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.3.   Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.4.   Про призначення опікуном дитини, позбавленої батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.5.   Про надання дозволу на відчуження 1/3 частки будинку, яка належить малолітній дитині.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.6. Про надання дозволу на дарування 29/50 частки будинку та земельних ділянок в користь малолітнього онука.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.7.   Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.8.   Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність припинення опіки.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.9.   Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.10. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.11. Про дозвіл торгівлі алкогольними напоями у визначений час доби.

Інформує: перш заст. міського голови Олександр МАРИНЮК

1.12. Про внесення змін до Програми підтримки осіб, які брали участь в операції об'єднаних сил, АТО, та членів сімей загиблих під час проведення операції об'єднаних сил, АТО, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей осіб, які загинули захищаючи Батьківщину під час воєнного стану, веденого Указом Президента України від 24.02.2022 року №64/2022".

Інформує: нач. упр. соцзахисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК

1.13. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2022-2024 роки.

Інформує: нач. упр. соцзахисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК

1.14. Про схвалення звіту про виконання фінансового плану КНП "Кременецька опорна лікарня" Кременецької міської ради за ІІ квартал 2022 рік.

Інформує: нач. упр. соцзахисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК

1.15. Про схвалення уточненого фінансового плану КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради на 2022 рік.

Інформує: нач. упр. соцзахисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК

1.16. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Кременецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Інформує:  нач. управління архітектури Павло РИМАР

1.17. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Кременецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Інформує:  нач. управління архітектури Павло РИМАР

1.18.  Про схвалення звіту про виконання місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади за перше півріччя 2022 року.

Інформує: нач. фінансового управління Надія ТІМАХОВА

1.19. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Надія ТІМАХОВА

1.20. Про затвердження дефектного акту поточного ремонту вулиць Вишнівецька, Шевченка, Дубенська, Героїв України.

Інформує: нач. відділу ЖКГ, благоустрою Олександр ПУРДИК

1.21. Про затвердження дефектного акту ремонту тротуару по вулиці Шевченка від буд. № 67 до буд. № 73.

Інформує: нач. відділу ЖКГ, благоустрою Олександр ПУРДИК

1.22. Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

Інформує: нач. відділу ЖКГ, благоустрою Олександр ПУРДИК

1.23. Про зарахування на квартирний облік Місюка А.В.

Інформує: нач. відділу ЖКГ, благоустрою Олександр ПУРДИК

1.24. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території по вул. Шевченка, 71 (ФОП Ляшишин Олена Віталіївна).

Інформує:  нач. управління архітектури Павло РИМАР

1.25.  Про демонтаж самовільно встановленої огорожі.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.26. Про  затвердження графіка руху автобусів на міському автобусному маршруті загального користування № 6а «Райлікарня – Вишнівецька – Зелене господарство –  Райлікарня» м. Кременець.

Інформує: заст.міського голови Ігор ГУК

1.27.  Про надання допомоги на поховання.

Інформує: нач. відділу кадрів Ірина СОБЧУК

1.28. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: нач. відділу кадрів  Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  Ірині СОБЧУК запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                               Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК