З нагоди  Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України на території Кременецької громади відбулись урочисті заходи.

Дата: 23.08.2022 15:50

На початку урочистостів учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх  Героїв та мирних жителів, які віддали своє життя за Україну.

Право підняти головний символ України, було надано учасникам бойових дій та представникам Збройних сил України.

Після церемонії підняття прапору керівництво громади та району привітали кременчан зі святом і побажали миру та перемоги нашій країні. Міський голова Андрій Смаглюк за сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток громади активним громадянам та було нагороджено подяками.

Відбувся святковий концерт за участю творчих колективів та виконавців Кременецької громади.

Під час заходу  депутат міської ради Дмитро Мельничук освідчився своїх коханій дівчині. Вітаємо молоду пару, бажаємо вам створити міцну і щасливу сім’ю, завжди любити один одного, миру і достатку.