Заходи з нагоди Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Дата: 29.08.2022 14:00

В Україні 29 серпня відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

У цей день на території Кременецької громади біля пам’ятного знаку загиблим захисникам України відбулась панахида, мітинг та покладання квітів.

Хвилиною тиші вшанували всіх воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність України. Вшанувати пам'ять полеглих воїнів прийшли керівництво громади та району, представники трудових колективів, громадських організацій, духовенство, жителі громади.

Пам’ятати – це обов’язок кожного свідомого українця, пам’ятати тих Героїв, які прагнули зробити усе, щоб у нас було достойне майбутнє і віддали за цю мрію найдорожче – своє життя.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!