Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни

Дата: 23.09.2022 10:38

У вересні цього року служба у справах дітей Кременецької міської ради взяла участь у реалізації проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ на замовлення Міністерства соціальної політики та Національної сервісної служби України.

Основною метою проєкту було надання підтримки органам влади у  здійсненні моніторингу, забезпечення захисту та базових потреб дітей, влаштованих в сімейні форми виховання, дітей, залишених без батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах у період військової агресії Росії.

Сьогодні нам приємно повідомити, що за підсумками реалізованого проєкту, служба у справах дітей отримала благодійну допомогу у вигляді комп’ютерної техніки – Ноутбук LENOVO V15 G2 ITL.

Висловлюємо щиру подяку організаторам проєкту – Міжнародній благодійній організації «Партнерство «Кожній дитині», Представництву Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, Міністерству соціальної політики та Національної сервісної служби України за отриману технічну допомогу, яка сприятиме покращенню умов нашої роботи з питань захисту дітей, організації надання соціальних послуг патронатним, прийомним та опікунським сім’ям, ДБСТ, в тому числі вимушено переміщеним сім’ям з дітьми у складних умовах воєнного часу.

Запевняємо, що працівники служби і надалі будуть вживати всіх необхідних заходів для поліпшення становища дітей у територіальній громаді, соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, розвитку сімейних форм виховання, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку дітей.

Служба у справах дітей Кременецької міської ради