Дата: 29.09.2022 15:32

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де було розглянуто ряд питань згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 49  від  29 вересня  2022 року

1.

Про внесення змін в Програму сприяння територіальній обороні в Кременецькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням сесії від 15 лютого 2022 року № 3531, в новій редакції, затвердженій рішенням виконавчого комітету від 18 липня 2022 року № 677, зі змінами від 16 вересня 2022 №738

749

2.

Про  затвердження Програми мобілізації зусиль Кременецької міської ради, Управління Державної міграційної служби України у Тернопільській області по забезпеченню надходжень до бюджету Кременецької міської територіальної громпди та забезпечення належних умов для надання послуг у сфері міграційної політики на 2022-2023 роки.

750

3.

Про затвердження  дефектного акту ремонту дорожнього покриття

заїзду з вулиці Дубенська до об`єктів загального користування  (Нова пошта, маг. «Єнот», гуртівня).

751

4.

Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

752

5.

Про затвердження лімітів на споживання твердого палива (дров) закладами дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Кременецької міської теритріальної громади на 2022 рік.

753

6.

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

754

Міський голова                                                                      Андрій СМАГЛЮК