Виплати одноразової допомоги сім’ям загиблих захисників та виплати допомоги захисникам, які отримали інвалідність на війні

Дата: 19.10.2022 14:21

В цей складний для України час, на жаль, велика кількість наших громадян гине на війні, захищаючи незалежність України.

Держава гарантує виплату одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих захисників у розмірі 15 000 000 (п’ятнадцять мільйонів) гривень (постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 168).

Крім того, держава також гарантує виплату допомоги захисникам, які отримали інвалідність на війні (станом на 2022 рік : 992 400 грн. – 1-а група інвалідності, 744 300 грн. – 2-а група інвалідності, 620 250 грн.- 3-а група інвалідності відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 975).

У випадку виникнення складнощів та інших питань щодо отримання гарантованої державою допомоги та інших виплат звертайтеся до адвоката Юрія Колтонюка за контактами:

тел.+38(068) 187 01 10

email: yuriy.koltoniuk@gmail.com