Щодо інформування агровиробників

Дата: 28.10.2022 12:39

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 No 918 затверджено „Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції” відповідно до якого Укрдержфонд за допомогою Державного аграрного реєстру повідомляє отримувачу про погодження поданої заяви і укладає з отримувачами договори про надання бюджетних коштів.

Для отримання бюджетних коштів на рахунок, необхідною умовою є підписання договору про надання бюджетних коштів з Укрдержфондом. Усім отримувачам із затвердженого переліку, такі договори надійдуть найближчим часом у їхній електронний кабінет у ДАР. Після підписання договору кваліфікованим електронним підписом, заявка буде автоматично затверджена до виплати.

Кременецька міська рада інформує про необхідність укладання у найкоротші терміни (до 29.10.22) договорів з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств про надання бюджетних коштів.