До уваги жителів Кременецької міської територіальної громади!

Дата: 04.11.2022 15:44

Кременецька міська рада повідомляє громадянам – власникам нерухомого майна (житлових будинків площею більше 120 кв. м. та квартир – більше 60 кв. м.), власникам земельних ділянок, а також постійним землекористувачам про необхідність сплати податкових зобов'язань з податку на нерухоме майно та земельного податку з  фізичних осіб.

Згідно норм Податкового кодексу України земельний податок сплачується в поточному році за 2022 рік, податок на нерухоме майно – за 2021 рік.

Одночасно повідомляємо, що від сплати земельного податку  з фізичних осіб звільняються:

особи з інвалідністю першої і другої групи;

– фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

– пенсіонери (за віком);

– ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту",

– фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).

З сумами нарахованих податкових зобов’язань та реквізитами для їх сплати можна ознайомитись у Кременецькій міській раді за адресою м. Кременець вул. Шевченка, 67. У разі несплати податкового зобов’язання застосовуватиметься штраф та нараховуватиметься пеня.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.