СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 06.12.2022 14:18

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від  05  грудня  2022 року                                                              № 211-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   09 грудня  2022 року о  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Про створення прийомної сім’ї та передачу дітей на виховання та спільне проживання.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.2. Про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання та спільне проживання у прийомну сім’ю.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.3. Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування з прийомної сім’ї.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.4. Про надання дозволу на дарування ½ частки житлового будинку та земельної ділянки.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.5. Про надання дозволу на вчинення правочину (укладання договору дарування).

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.6. Про надання дозволу на зміну місця реєстрації малолітньої дитини, без згоди матері.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.7. Про закріплення права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК.

1.8. Про закріплення права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.9. Про закріплення права користування житлом за дітьми-сиротами.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.10. Про схвалення Програми підтримки добровольчого формування Кременецької  міської територіальної громади на 2023 рік.

Інформує: спеціаліст І категорії моб. відділу Оксана ПИЛИПОВИЧ.

1.11. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК.

1.12. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК.

1.13. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК.

1.14. Про погодження проведення проєктно-вишукувальних та будівельно-монтажних робіт на прокладання волокно-оптичної  лінії зв’язку.

Інформує: нач. управління архітектури Павло РИМАР.

1.15. Про схвалення звіту про виконання фінансового плану КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради за ІІ квартал 2022 рік.

Інформує: нач. управління сціального захисту населення  та охорони здоров’я Роман НАБОК.

1.16. Про схвалення звіту про виконання фінансового плану КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради за ІІІ квартал 2022 рік.

Інформує: нач. управління сціального захисту   та охорони здоров’я Роман НАБОК.

1.17. Про схвалення змін до фінансового плану КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради на 2022 рік.

Інформує: нач. управління сціального захисту   та охорони здоров’я Роман НАБОК.

1.18. Про схвалення проєкту фінансового плану КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради на 2023 рік.

Інформує: нач. управління сціального захисту   та охорони здоров’я Роман НАБОК.

1.19. Про схвалення проєкту фінансового плану КНП «Кременецького ЦПМСД» Кременецької міської ради на 2023 рік.

Інформує: нач. управління сціального захисту   та охорони здоров’я Роман НАБОК.

1.20. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: заст. нач. відділу кадрів  Ірина ГІБСЬКА.

2. Заступнику начальника відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  Ірині ГІБСЬКІЙ запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                              Андрій СМАГЛЮК

Ірина ГІБСЬКА