Вітання міського голови з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 11:32

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Найщиріші вітання усім, хто мужньо захищає суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, вибиваючи окупанта з вільної землі українського народу. Дев’ятий рік триває війна з росією. І понад дев’ять місяців - жорстока битва за кожен метр української землі, за мир, свободу і незалежність України! Від усієї Кременецької громади низький уклін вам — за те, що тримаєте фронт, звільняєте міста і села від агресора. За те, що ми живі! Вічна слава героям, які віддали своє життя за Перемогу України!

Я глибоко переконаний, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України. І в цей святковий день, сердечно вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоїть на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.

Щиро зичу всім нам найскорішої перемоги, а нашим воїнам - міцного здоров’я та незламної волі, сили духу та незгасимої енергії, благополуччя та добробуту! Нехай повертаються живими наші славні бійці! Нехай кожна родина дочекається своїх Захисників та Захисниць!

З повагою,

міський голова                                                                                       Андрій Смаглюк