СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.12.2022 15:58

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від  13  грудня  2022 року                                                              № 214-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   16 грудня  2022 року о  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1.  Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради № 18 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження Програми захисту населення і території Кременецької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 – 2025 роки».

Інформує: нач. відділу цивільного захисту населення Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ.

1.2.  Про схвалення змін в Програму підтримки малого і середнього підприємництва Кременецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Інформує: нач. економічного відділу Алла СТЕЦЮК.

1.3. Про схвалення Стратегії розвитку Кременецької міської  територіальної громади на 2023 - 2028 роки.

Інформує: нач. економічного відділу Алла СТЕЦЮК.

1.4. Про схвалення програми підтримки та розвитку інформаційної сфери Кременеччини на 2023-2025 роки.

Інформує: заступник міського голови Микола МАТВІЮК.

1.5. Про затвердження лімітів на споживання енергоносіїв закладами дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Кременецької міської територіальноїгромади на 2023 рік.

Інформує: начальник відділу освіти Наталія ЩЕРБАТЮК.

1.6. Про схвалення звіту про виконання фінансового плану КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради за ІІІ квартал 2022 рік.

Інформує: нач. управління соціального захисту   та охорони здоров’я Роман НАБОК.

1.7. Про схвалення програми для забезпечення виконання Кременецькою міською радою та її самостійними структурними підрозділами рішень  суду та пов’язаних із ними стягнень на 2023 рік.

Інформує: начальник фінансового управління Надія ТІМАХОВА.

1.8. Про схвалення проекту місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік.

Інформує: начальник фінансового управління Надія ТІМАХОВА.

1.9. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК.

1.10. Про погодження проведення проєктно-вишукувальних та будівельно-монтажних робіт на прокладання волокно-оптичної  лінії зв’язку.

Інформує: нач. управління архітектури Павло РИМАР.

1.11. Про погодження графіку роботи магазину-кафетерію «Пивний келих».

Інформує: нач. управління архітектури Павло РИМАР.

1.12. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: начальник відділу кадрів  Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  Ірині СОБЧУК запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                              Андрій СМАГЛЮК

Ірина ГІБСЬКА