«Школа в коробці»: заклади освіти Кременецької громади отримали канцелярські набори від фонду ООН UNICEF

Дата: 02.01.2023 16:35

Сьогодні, 02 січня 2023 року відділ освіти Кременецької міської ради передав на заклади освіти канцелярські набори «Школа в коробці» від фонду ООН UNICEF, які напередодні нового року отримали в Департаменті освіти і науки Тернопільської військової адміністрації. Це бокси, що містять велику кількість різних шкільних та канцелярських предметів, серед яких: маркери, пензлі, крейда, глобуси, олівці, лінійки зошити з вправами тощо. Один такий набір важить 48 кг.

Набори направлені у малокомплектні школи, а саме: в заклади освіти в яких навчається до 100 учнів.