Зустріч з благодійниками із Америки та Канади

Дата: 13.02.2023 16:20

09 лютого 2023 року в міській раді відбулася зустріч заступників міського голови Миколи Матвіюка, Ігоря Гука, начальника Кременецького районного відділу УДСНС України в Тернопільській області Григорія Галькевича з представником американського фонду Aspen Aid Michael J.Houlehan штату Colorado  та представником канадійського фонду Amigo Relief Missions  Dennis Scraba Alberta Canada.

Під час зустрічі розглядалося питання співпраці 5 державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області з благодійними організаціями штату Колорадо США та провінції Альберта Канада.

На запрошення Георгія Галькевича  американські та канадські благодійники оглянули та ознайомилися з роботою рятувальників ДСНС Кременецького загону.