109 жителів Кременеччини минулоріч здобули конкурентні професії в сучасних центрах професійно-технічної освіти європейського рівня
На сьогодні в Україні у системі державної служби зайнятості діють 11 центрів професійно-технічної освіти, де жителі Тернопільщини можуть здобути фах та підвищити кваліфікацію за більш як 300 напрямками та професіями сфер будівництва, послуг, промисловості, ІТ-технологій, сільського господарства, транспорту і зв’язку, народних промислів та ін.
Це спеціалізовані заклади освіти європейського рівня для навчання дорослого населення, які здійснюють курсове та індивідуальне навчання, у тому числі дистанційно; мають потужну сучасну матеріально-технічну базу з найновішим обладнанням і технікою, у тому числі закордонного виробництва. У разі потреби, є місця для комфортного проживання на час навчання.
У 2022 році в Рівненському та Львівському ЦПТО ДСЗ за спрямуванням служби зайнятості Кременеччини пройшли професійне навчання 109 краян, з них 8 осіб з інвалідністю; усі особи завершили навчання. Безробітні здобували професії кухаря, манікюрника, перукаря, продавця, рибовода, швачки; проходили курси цільового призначення та були працевлаштовані на підприємствах сільськогосподарської галузі.
Базою згаданих закладів освіти можуть на платній основі скористатися і роботодавці для професійного навчання чи підвищення кваліфікації своїх працівників. А для безробітних, які зареєстровані в державній службі зайнятості, навчання безоплатне - за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Отож, якщо ви бажаєте здобути професію чи підвищити кваліфікацію у ЦПТО ДСЗ, зверніться у Кременецьку філію Тернопільського обласного центру зайнятості, Скористайтеся Онлайн-графіком формування груп в ЦПТО ДСЗ за різними професіями та освітніми програмами.
Детальніше про ЦПТО ДСЗ - https://www.dcz.gov.ua/storinka/centry-profesiyno-tehnichnoyi-osvity
Відділ кар’єрного консультування Кременецької філії
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 2-26-90)