Новини ОДПС

Дата: 09.03.2023 14:27

Типові приклади для застосування таблиці даних платника – від ДПС

Державна податкова служба України розробила презентаційні матеріали з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, зокрема, подання таблиці даних платника податку.

Презентаційний матеріал містять роз’яснення щодо подання таблиці даних платника податку, кому ДПС рекомендує подати «Таблицю даних платника податків», яку інформацію таблиця даних повинна містити щодо специфіки діяльності платника ПДВ, типові приклади для застосування таблиці даних платника, причини відмови у зарахуванні таблиці даних платника податку на додану вартість.

Презентаційний матеріал за посиланням https://tax.gov.ua/data/files/280910.pdf.

Платники єдиного податку спрямували до місцевих бюджетів Тернопільщини майже 187 млн гривень

Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за два місяці поточного року сплатили до місцевих бюджетів області майже 187 млн грн єдиного податку.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За січень-лютий цього року вони сплатили понад 130,5 млн грн єдиного податку.

Юридичні особи-спрощенці перерахували для територіальних громад краю 56,4 млн грн цього платежу.

Нагадаємо, що єдиний податок – один із важливих джерел наповнення місцевих скарбниць, до яких він зараховується у повному обсязі.

Головне управління ДПС у Тернопільській області щиро дякує суб’єктам господарювання – платникам єдиного податку, які продовжують здійснювати діяльність, створювати нові робочі місця, сплачувати податкові платежі та підтримувати місцеві громади.