Шановні мешканці Кременецької міської територіальної громади !!!

Дата: 28.03.2023 17:14

Кременецька міська рада НАГАДУЄ, що триває процес впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території Кременецької міської територіальної громади, а саме врегулювання відносин, що виникають у процесі виробництва, розповсюдження та використання носіїв зовнішньої реклами, відбуватиметься на підставі Закону України «Про рекламу», Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067, а також рішення тридцятої сесії восьмого скликання Кременецької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Кременецької міської територіальної громади» № 4300 від 23 лютого 2023 року та рішення виконавчого комітету Кременецької міської ради «Про затвердження Класифікатора рекламних засобів та Концепції розміщення та розвитку зовнішньої реклами, на території Кременецької міської територіальної громади» № 566 від 16 лютого 2022 року .

Додатково повідомляємо, що з 01 січня 2023 року Кременецькою міською радою було утворено Муніципальну інспекцію до повноважень якої також входять контроль та виконання вищезазначених нормативних актів.
Враховуючи вищезазначене, просимо до 01.06.2023 вжити заходів, щодо впорядкування або демонтажу рекламних конструкцій та інших носіїв зовнішньої реклами, які розміщені без дозвільних документів, та привести у відповідність до затвердженої Концепції розміщення та розвитку зовнішньої реклами на території Кременецької міської територіальної громади, з якою можна ознайомитися на сайті Кременецької міської ради ( > вкладка «управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин» > вкладка «зовнішня реклама») або за посиланням:

Окремо зазначаємо, що відповідно до ст.27 ЗУ «Про рекламу» особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність.