Майстер-клас з соломоплетіння

Дата: 29.03.2023 09:52

28 березня 2023 року у виставковій залі Кременецького краєзнавчого музею відбувся майстер-клас з соломоплетіння за участю народної умілиці Кременеччини Валецької Ірини. Це перший майстер-клас Ірини, яка нещодавно приймала участь у виставці народних майстрів та умільців «Багатий наш край талантами». Ірина Євгенівна творча особистість, що ще  з дитинства займається рукоділлям. Нині в’яже гачком: іграшки, одяг ; плете з соломи різні вироби: сніжинки, дзвоники, ангелики, підвіски, капелюхи, дідухи. А ще корзинки для посудин на освячення води.

Майстер-клас пройшов у невимушеній атмосфері, із задоволенням запрошені гості плели «зубчатку» (фрагмент солом’яного капелюха) та сніжинки. Ірина цікаво розповідала про свою роботу та захоплення. Учасники майстер-класу отримали багато задоволення та позитивних емоцій.

Щиро дякуємо Ірині за приємно проведений час, набуті навички соломоплетіння  та сподіваємося на подальшу співпрацю з майстринею.