Революція Гідності. Герой України – Олександр Капінос

Дата: 31.03.2023 14:23

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв героїчних та страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії   - 30 березня у  Підлісецькій гімназії Кременецької міської ради був проведений тематичний захід «Революція Гідності. Герой України – Олександр Капінос ». Проведення такого заходу дало змогу кожному підлітку усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, в умовах війни в Україні, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.