Година духовності"Християнські весняні свята"

Дата: 12.04.2023 10:27

11 квітня у Великобережецькому літературно- меморіальному музеї О. Неприцького- Грановського у форматі онлайн була проведена Година духовності"Християнські весняні свята"

У заході взяли участь працівники музею,культури і бібліотеки с. Великі Бережці.Разом з завідувачем бібліотеки була оформлена виставка"Свята й обряди нашого народу". Ведуча Сікліцька Г.Т.,науковий співробітник музею, розповіла про історію виникнення одного з найвеличніших церковних свят-Благовіщення  Пресвятої Богородиці й  святкування Вербної неділі.

У виконанні народного ансамблю"Горлиця" прозвучали духовні пісні"Благовіщення із неба",,Я молюсь до Тебе щиро","До Єрусалима Господь поспішає",Благовіщення-день світлий". Година духовності пройшла в атмосфері спокою, благодаті, радості,з вірою в Перемогу й мир і нашій державі.