Кременецька міська громада
Тернопільська область, Кременецький район

Про відбір кандидатур для призначення стипендії здобувачам освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кременецької територіальної громади

Дата: 24.04.2023 16:36
Кількість переглядів: 272

Фото без опису

 

 

Інформуємо, що до 01.05.2023 року (включно), відповідно до рішення виконавчого комітету Кременецької міської ради №1007 від 15 березня 2023 року «Про схвалення програми «Підтримка обдарованих дітей Кременецької міської територіальної громади на 2023-2024 роки», приймаються клопотання від закладів загальної середньої та позашкільної освіти, засновником яких є Кременецька міська рада, щодо призначення персональних стипендій  міського голови у сфері освіти для обдарованих дітей Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік.

Згідно з Положенням, цьогоріч буде призначено 10 стипендії здобувачам освіти  закладів загальної середньої та позашкільної освіти,  які є в мережі Кременецької міської ради і які є переможцями  Всеукраїнських  учнівських  олімпіад з навчальних предметів,  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, всеукраїнських та міжнародних  конкурсів,  турнірів,   фестивалів, беруть активну участь  у суспільному житті міста.

Листи-клопотання разом з підтверджуючими документами просимо подавати у Центр професійного розвитку педагогічних працівників               (вул.. Шевченка, 75). У випадку відсутності на руках дипломів, що засвідчують перемоги претендентів, закладам освіти необхідно подати окремий додаток з переліком нагород та  посиланням на відповідні накази. Копії нагород можна буде додати після отримання оригіналів.

Кількість претендентів від закладу освіти не обмежено.

 

 

                                Додаток 2

                                                                                              до рішення сесії                 

                                                                                              Кременецької міської ради

                                                                                          від  __ ___________  2023 року  №

 

ПОЛОЖЕННЯ

про персональну стипендію міського голови

у сфері освіти для обдарованих дітей

Кременецької міської територіальної громади

 

1. Загальні положення

1.1. Персональна стипендія голови Кременецької міської ради у сфері освіти обдарованим дітям Кременецької міської територіальної громади (далі – стипендія) призначається відповідно до рішення Кременецької міської ради з метою підтримки обдарованих та талановитих учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, стимулювання їх творчості та засвідчення їх особистих досягнень.

1.2. Кременецька міська рада призначає 10 стипендій здобувачам освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти, засновником яких є Кременецька міська рада, та які є переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, турнірів, фестивалів, беруть активну участь в суспільному житті міста.

1.3. Стипендія призначається терміном на сім місяців (з 01.06 по 31.12 2023 року та з 01.06 по 31.12 2024 року)

 

2. Порядок призначення стипендії

2.1. Для організації роботи з розгляду, відбору та висунення кандидатів на стипендію міського голови утворюється комісія з визначення кандидатів для призначення стипендії, яку очолює заступник міського голови відповідно до розподілу обов’язків. До складу комісії входять депутати міської ради, працівники відділу освіти Кременецької міської  ради, працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кременецької міської ради, працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кременецької міської територіальної громади.

2.2. Склад комісії щодо призначення персональної стипендії Кременецької міської ради затверджується рішенням виконавчого комітету Кременецької міської ради за пропозицією відділу освіти Кременецької міської ради.

2.3. Керівництво роботою комісії здійснює її голова, а в разі його відсутності – заступник голови комісії. Протокол засідання веде секретар комісії.

2.4. Комісія зобов’язана не пізніше ніж за 45 днів до засідання надати інформацію в засоби масової інформації або оприлюднити її на офіційному веб-сайті комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кременецької міської ради  або відділу освіти Кременецької міської ради про відбір кандидатур для призначення стипендії здобувачам освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кременецької міської територіальної громади та опублікувати/оприлюднити зміст Положення.

2.5. Комісія щодо призначення стипендії проводить засідання щорічно до 25 травня кожного поточного року та приймає рішення про призначення стипендії.

2.6. Засідання комісії вважається повноважним, якщо на ньому присутні не менше як дві третини її складу.

2.7. Рішення комісії оформляється протоколом, який підписується всіма присутніми членами комісії, головою комісії, заступником голови комісії, секретарем.

2.8. За поданням Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кременецької міської ради виконавчий комітет міської ради виносить пропозицію на розгляд сесії міської ради про призначення стипендії.

 

3. Порядок висування кандидатів

3.1. Кандидатури здобувачів освіти на призначення стипендії подають заклади загальної середньої та позашкільної освіти, засновником яких є Кременецька міська рада, шляхом подання листа-клопотання комісії щодо призначення стипендії.

3.2. До листа-клопотання про призначення стипендії додаються такі документи:

- розгорнута характеристика кандидата на призначення стипендії, у якій висвітлюються його досягнення, за підписом керівника закладу освіти, у якому  навчається здобувач освіти

- інформація про кандидата на призначення стипендії: прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, домашня адреса, телефон;

- копія свідоцтва про народження або копія ID-картки (паспорта) учня (вихованця);

- копії дипломів, грамот, які засвідчують перемоги кандидата на стипендію на Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, всеукраїнських та міжнародних конкурсах,  фестивалях, на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків.

3.3. Пропозиції щодо кандидатур на призначення стипендії подаються комісії до 01 травня кожного поточного року.

3.4. При призначенні персональної стипендії враховуються досягнення учнів (вихованців)-кандидатів на стипендію за останній навчальний рік.

 

4. Фінансування видатків, пов’язаних з виплатою стипендії

4.1. Виплата стипендії здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених відділу освіти Кременецької міської ради.

4.2. Розмір щомісячної стипендії становить 50 % (п’ятдесят відсотків) прожиткового мінімуму на місяць для дітей віком від 6 до 18 років відповідно до чинного законодавства.

4.3.  Виплата нарахованої щомісячної стипендії здійснюється у вересні та грудні 2023 та 2024 року одноразово за відповідний період поточного року але не пізніше 25 вересня та 25 грудня відповідних років. Стипендії призначені випускникам (11- класів) закладів загальної середньої освіти Кременецької міської ради, нараховуються за період з 01 червня по 31 грудня року в якому здійснюються нарахування та виплачуються у червні поточного року але не пізніше 25 червня.  Нарахування та виплату щомісячної стипендії здійснює  комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кременецької міської ради.

4.4. фінансування виплати стипендії обдарованим дітям здійснюється згідно кошторисних призначень по КПКВК 1142 «Інші програми та заходи у сфері освіти» по КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню».

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь