Оголошено додатковий відбір на проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС”

Дата: 24.04.2023 16:20

Відкрито реєстрацію для участі у додатковому відборі на безкоштовну сертифікатну програму навчання ветеранів та ветеранок, які планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Мета сертифікатної програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення», яка погоджена Національним агентством з питань державної служби, як програма підвищення кваліфікації:

Сприяти професійному розвитку ветеранів та ветеранок, які:

• не мають жодного досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах в найближчому майбутньому;
  • перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС менше 3 років станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому.

Обсяг сертифікованої програми - 6 кредитів ЄКТС.

Тривалість програми - 12 тижнів.

Графік занять - 3 дні на тиждень у вечірній час, 2 заняття на день.

Тривалість 1 заняття - 1 год 20 хв

Форма навчання - дистанційна, онлайн. Дистанційні заняття відбуваються у синхронному режимі (з викладачем) на платформі ZOOM. А також в асинхронному режимі з використанням платформи DistEdu. Слухачі також виконують самостійну роботу з використанням навчальних матеріалів, що розміщені на платформі DistEdu.

Етапи конкурсного відбору на навчання:

• подання заповнених форм та мотиваційних листів - до 30.04.2023 р. включно.
  • оголошення результатів конкурсного відбору - 08.05.2023р.
  • початок навчання - 16.05.2023р.

Очікувані результати навчання:

Після проходження навчання, Ви отримаєте комплекс знань і зможете розвинути уміння, які допоможуть професійно зростати та успішно працевлаштуватися на державній службі чи службі в ОМС.

Зокрема розвинути професійні компетентності необхідні для:

• виконання професійної діяльності (розроблення та забезпечення впровадження політик, надання послуг, проектний менеджмент, стратегічне управління тощо);
  • роботи з людьми (взаємодія з громадськістю, управління персоналом, управління змінами, командна робота, лідерство тощо);
  • самоменеджменту (управління часом, стресостійкість, доброчесність, ефективна комунікація тощо).

Усім слухачам, які успішно завершили програму, видається відповідний сертифікат.

Вимоги до кандидатів:

• вища освіта (магістр, бакалавр чи молодший бакалавр);
  • наявність статусу ветерана АТО/ООС, російсько-української війни;
  • загальний стаж роботи не менше 2х років у будь-якій сфері. У т.ч. для тих ветеранів і ветеранок, хто не має стажу державної служби і не працював в органах державної влади, або місцевого самоврядування.
  • якщо ви ветеран, ветеранка і вже маєте досвід роботи на посадах державної служби/ на посадах в органах місцевого самоврядування - до трьох років (вступ без проходження конкурсу);
  • вільне володіння державною мовою;
  • користувач ПК: Word, ЕхсеІ, ел. пошта, месенджери;
  • доброчесність, сумлінність;
  • свідоме прагнення змін та чітке розуміння мети вступу на державну службу або службу в органах місцевого самоврядування.

Форма для заповнення: https://goo.su/QqD3fy

Проєкт "Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС” реалізується ГО “Школа врядування” на базі Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Це стало можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує ІПЕХ, за підтримки Державного департаменту США.

Залишилися запитання? Звертайся до нас: SGov@ukr.net