Кременець. Учні професійного ліцею дізналися про можливості самореалізації на ринку праці

Дата: 28.04.2023 14:25

Як і де шукати роботу дізналися учні Кременецького професійного ліцею, які побували на зустрічі із фахівцями Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості, що відбулась у Центрі кар’єри закладу освіти.

Молодь цікавили питання становлення на ринку праці, побудови професійної кар’єри, а також фактори професійного успіху, основні вимоги сучасних роботодавців до працівників, сфери, де найбільше є і буде потреба у працівниках, тенденції розвитку різних сфер трудової діяльності.

Про, те які послуги можна отримати у державній службі зайнятості, електронні сервіси служби, важливість легальної зайнятості розповіла психолог філії ОЦЗ Надія Гонта. Також вона надала учням ряд порад при пошуку роботи щодо складання резюме, проведення співбесід з роботодавцями, самопрезентації та ін.

Про сприяння розвитку підприємницької ініціативи, як можливості самореалізації на ринку праці, поінформував молодь начальник відділу філії ОЦЗ Віталій Скакальський. Він розповів про принципи вибору бізнес-ідеї; основні питання, на які потрібно дати відповідь при складанні бізнес-плану; перспективні сфери для відкриття власної справи; можливості отримання грантів від держави.

Захід відбувся у формі активного конструктивного діалогу, участь у якому взяли не лише учні, а й їхні викладачі.