Проведено конкурс «Кращий бізнес – план 2023 року»

Дата: 05.05.2023 15:10

В рамках виконання заходів із впровадження Стратегії розвитку Кременецької міської територіальної громади на 2023 – 2028 роки» затвердженої рішенням сесії Кременецької міської ради від 23 грудня 2022 року №4133, конкурсною комісією під головуванням першого заступника міського голови Олександра Маринюка 4 травня 2023 року  було проведено засідання із визначення переможця в конкурсі «Кращий бізнес – план 2023 року». Переможцем визначено фізичну особу – підприємця Ольгу Рядаш, яка отримає 25 тисяч гривень для підтримки та розвитку власного бізнесу.

Під час засідання комісії директор Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості Олег Ілинич проінформував про діючу програму з отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу на суму від 75 до 250 тис.гривень та запропонував переможниці прийняти участь в цій програмі.

Кременецька міська рада і надалі сприятиме підтримці та розвитку підприємництва у нашій громаді.