День Європи

Дата: 09.05.2023 12:56

Відповідно до указу президента України №266/2023 «Про День Європи», в Україні відзначається 9 травня День Європи. Це день, коли ми святкуємо нашу європейську ідентичність та співпрацю з країнами Європейського Союзу.

Україна стала на  шлях вступу до Європейського Союзу у 2014 році, але наша співпраця з країнами ЄС триває вже багато років. Ми співпрацюємо з ЄС у багатьох галузях, таких як економіка, політика, культура та освіта.

День Європи – це чудова нагода для нас показати свою європейську ідентичність та вшанувати нашу співпрацю з країнами ЄС. Це свято, яке об’єднує нас усіх, незалежно від віку, статті та соціального статусу. Тож нехай наша співпраця з країнами ЄС буде продовжувати та розвиватися, а ми завжди будемо гордитися своєю європейською ідентичністю.

Ми, українці, хочемо висловити нашу найщирішу подяку за вашу підтримку у часи війни, яку росія розпочала проти нашої країни. Ваша підтримка надзвичайно важлива для нас і є доказом того, що Україна не залишилась самотньою у боротьбі з агресивним режимом.

Ми впевнені, що спільна робота  між Україною та Європейським Союзом допоможе забезпечити мир та стабільність на нашому континенті. І ми готові продовжувати співпрацю з вами, щоб забезпечити процвітання та безпеку для всіх наших громадян.

У Кременецькому краєзнавчому музеї діє тимчасова виставка «День Європи».