Запрошуємо реєструватися на безкоштовні консультації від профільних експертів на тему «Бізнес-модель»

Дата: 24.05.2023 09:55

Консультації  надаються в межах нової ініціативи «Стійкість ділової активності українського бізнесу», яка реалізується Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу.

* Навіщо компанії потрібна бізнес-модель?

Головна мета створення бізнес-моделі компанії – покращення результатів її діяльності внаслідок вирішення проблем бізнесу, які часто зустрічаються.

Бізнес-модель показує методи отримання прибутку, напрями витрат підприємства, шляхи досягнення своїх цілей.

Тобто, що, кому і як саме продавати, а також наскільки це вигідно. Без бізнес-моделі неможливо чітко розуміти, як розвивати бізнес за найбільш вигідним фінансовим шляхом.

*Кому необхідна консультація «Бізнес-модель» і які проблеми  вона допоможе вирішити?

Консультація необхідна бізнесу:

• якому треба пристосуватися до нових реалій військового часу, знайти нові ідеї і можливості,  частково або повністю переорієнтувати свою діяльність;
  • який хоче знайти свої слабкі місця та точки зростання, щоб скоригувати свою роботу і підвищити ефективність;
  •  який бажає залучити інвестиції, адже інвестор, коли вирішує питання співпраці з компанією,  перш за все вивчає її бізнес-модель;
  •  який планує запускати новий проект або є стартапом, адже з бізнес-моделлю це зробити значно простіше – вона допомагає побачити перспективи та приховані ризики.

Загалом, кожний керівник повинен мати бізнес-модель свого підприємства як наочний план дій. Відразу стає ясно, з чим і як саме доведеться працювати, щоб вийти на пристойний дохід.

Умови участі

Консультації надаються безкоштовно.

Мова - українська

На консультації може бути 2 представника від бізнесу.

Участь можлива за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження від організаторів.

Реєстрація: https://shorturl.at/cfszC

Зареєструвавшись на участь у консультації, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у фотозйомці під час консультації.

Якщо Ваше підприємство хоче втілити будь-який зазначений вище намір або вирішити проблему,  реєструйтеся на консультацію і отримуйте поради  щодо створення нової бізнес-моделі компанії або коригування вже існуючої для підвищення.

Ініціатива «Стійкість ділової активності українського бізнесу» реалізується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (IOM UkraineI) в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина 🇩🇪(BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

Клуб Ділових Людей Україна

PPV KnowledgeNetworks