Скетчінг у музеї

Дата: 31.05.2023 10:35

Напередодні Дня захисту дітей 30 травня Кременецьким краєзнавчим музеєм спільно з Центром культури і дозвілля було проведено мистецький захід «Скетчінг у музеї».

Розпочався він з проведення екскурсії по залах музею.

Цей захід був чудовою можливістю для дітей побачити експонати музею, а також для того, щоб  використати свої художні здібності. . Учні малювали метеликів, кожен з яких був унікальним та неповторним. Вони мали можливість відчути та сприйняти мистецтво з нової перспективи, створивши власні шедеври. Діти уважно спостерігали за деталями та формами , а також докладали зусиль для створення точних та детальних малюнків Після того, як учні закінчили малювати, показали свої творіння одне одному, раділи, що можуть поділитися своїм творчим досвідом з іншими.

Це була чудова навчальна та творча діяльність  для дітей, яка дозволила їм розвивати свої творчі здібності та вчитися працювати у команді.

Дякуємо за організацію Світлані Ткачук.