ОГОЛОШЕННЯ про обмеження використання питної води для поливу з систем централізованого водопостачання міста Кременець, виконавцем послуг є КП «Міськводгосп»

Дата: 02.06.2023 12:14

У зв’язку із погодними умовами (відсутності опадів), та для забезпечення всіх абонентів  питною водою по призначенню (задоволення фізіологічних, санітарно-гігієнічних, побутових потреб), КП «Міськводгосп» просить обмежити споживання питної води з 0600 години до 1000 години і 1700 години до 2400 години, а саме – не поливати городи, газони, квітники і зелене насадження.

КП «Міськводгосп» не може збільшити подачу питної води по причинні обмеження тиску води в системі централізованого водопостачання, для запобігання аварійних ситуацій на мережахводопостачання підприємства та абонентів, що припинить водопостачання.

Використання питної води для поливу дворових і прибудинкових територій та зелених насаджень, а також інших витрат води для утримання будинків, зокрема прибирання місць загального користування, без засобів обліку не допускається

Крім цього повідомляємо про відповідальність споживачів за безоблікове водокористування питної води.

Поважайте право всіх споживачів на отримання послуги з постачання питної води, особливо під час війни.

Дякуємо за розуміння.

КП «Міськводгосп»